VaNesSa AnNe HudGeNs FaN CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VaNesSa AnNe HudGeNs FaN CLub

Vanessa Anne Hudgens Fan Club'de Vanessa hakkında her şeyibulabilirsiniz.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor

YazarMesaj
Sovereign.
VH Fan Club Admin
Sovereign.

Kişi sayfası
Başarı Seviyesi:
Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor    Left_bar_bleue5000/5000Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor    Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Rütbe Seviyesi:
Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor    Left_bar_bleue5000/5000Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor    Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor    Empty
MesajKonu: Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor    Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor    EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 7:19 pm

Bazı hayranlarım seti ziyarete gelip. Aaa inanamıyorum sen göründüğünden daha'da güzelmişsin.Nasıl bu kadar güzel olabiliyorsun ? Diye söylüyorlar.Ama ben tabiki dünyanın en güzel kızı değilim. Çevremde , arkadaş topluluğumda , hollywod'da benden daha güzel kızlar görüyorum.Bence gabriella rolünde benim yerime daha çirkin bir kız koysalar bile ona'da dünyanın en güzel kızı derlerdi.Çünkü bende çocuktum ve bunları bende yaşadım.

https://vanessahudgensfan.forumcanadien.org

Vanessa:Genç Hayranlarım Beni Çok Güzel Buluyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hollywood'un En Güzel 40 Kadını
» Hollywood'un Genç Zenginleri
» Güzel Fontlar
» En Güzel Fontlar
» Güzel fontLar.